Duomenų centro eksperimentinė profilaktika

Balandžio 1, 2018 12:00 (baigta)

Informuojame, kad ateinantis sekmadienis (2018-04-01 d.) skelbiama šventine diena (Šv. Velykos), todėl klientų aptarnavimo skyrius nedirbs. Minėtą dieną, tarp 12:00 ir 14:00 val. duomenų centre visiems UAB "Interneto vizija" darbuotojams numatomi vėlyvieji pusryčiai (angl. brunch), kurių metu bus vykdomas neeilinis eksperimentas - tikslingai panaudojant serverių generuojamą šilumą, bandysime iškepti 50 vnt. kiaušinių. Eksperimento metu, porai valandų duomenų centre bus išjungiama kondicionavimo įranga ir dedamos maksimalios pastangos aukščiausiai serverių darbinei temperatūrai pasiekti.
Taip pat kreipiamės ir į visus UAB "Interneto vizija" klientus - esant galimybei, ateinantį sekmadienį tarp 12:00 ir 14:00 val. kaip įmanoma intensyviau naudokite mūsų paslaugas (naršykite interneto svetaines, siųskite el. laiškus) ir visi kartu prisidėkite prie šio beprotiško tikslo. Ateinantis sekmadienis bus ta diena, kuomet įvardintame periode vardan eksperimento leisime "kasti" kriptovaliutas bei viršyti PHP procesus.

Apie eksperimento baigtį (sėkmę ar nesėkmę) būtinai informuosime atskiru pranešimu.

Dėkojame už Jūsų bendradarbiavimą!

Papildyta Balandžio 1, 2018 14:20

Eksperimentas sėkmingai baigtas, serveriai saugūs, o kolegos sotūs prie savo šventinių stalų - tai tik Balandžio 1-osios pokštas :) Geros nuotaikos visiems linkime šį Šv. Velykų savaitgalį!

« Grįžti į sąrašą

Duomenų centro pasiekiamumas:

DC LT1 - Traffic

DC LT1 - Uptime